Dziobaki - Pierwszy i jedyny PBF o dziobakach.

Dziobaki.pun.pl to pierwsza i jedyna gra forumowa o dziobakach! Wciel się w jednego z dziobaków i prowadź życie jak na dziobaka przystało.


#1 2011-01-18 00:26:44

Sloneczny Luqas

http://img694.imageshack.us/img694/1623/2u8gdib.png

Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 12
Punktów :   

Skróty oraz ważne pojęcia w grze.

A więc tak. Poniżej zamieszczam dziobakowe skróty oraz pojęcia, które są, były i będą często używane w grze. Gdy użytkownicy rozpowszechnią dany skrót, to ja albo jeden z elitarnych na pewno go tu zamieści :

- UM(ki) - To skrót od wyrazu "Umiejętność" lub "Umiejętności", płynność używania: Dosyć często.

- PBF - Skrót od "Play by Forum" jest to rodzaj gry forumowej, przykładem jest nasza, płynność używania: Często.

- KD - Czyli Karta Dziobaka, chyba najczęściej używany zwrot w całej grze, inne PBF'y mają "KP" czyli Kartę Postaci, więc jak komuś się pomyli to nic w tym złego , płynność używania: Bardzo często.

- TP - To skrót od Technologii Pingwinów, rozpowszechnianych dealerów różnorakich przedmiotów do zakupienia, płynność używania: W miarę płynnie.

- KP - Czyli Kuba Puchacz, szef mafii, który zawsze ma dla Ciebie zadanie, płynność używania: Rzadko.

- SL - Skrót od mojego nicku, proszę użytkowników od zbyt częste nie używanie tego skrótu, ale i tak wiem, że będziecie to robić, płynność używania: ???

Stopniowo będę zamieszczał tu sławy forum i skróty ich nicków, na razie nie będę pisał o płynności używania skrótu mojego oraz innych nicku.


To by było na tyle, tak jak już wspomniałem, będziemy zamieszczać skróty i pojęcia gdy będą one rozpowszechniane

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.utopjec.pun.pl www.zajebiolo.pun.pl www.sloneczny-stok.pun.pl www.heroes3liga.pun.pl www.kaszanka.pun.pl